همان‌طور که خدمتتان عرض کردیم کلینیک مدرن یک ویژگی‌های خاصی دارد. این دیوار هم یکی دیگر از این ویژگی‌ها است. دیواری که گویای پروژه‌ی اجراشده‌ی ما در کنگره دندانپزشکی در آذربایجان است. می‌خواهم این عکس هارا معرفی کنم که بیشتر با این پروژه‌ها آشنا شوید. این عکس اول که می‌بینید تمام اساتید حضور دارند، جناب آقای دکتر مقدس، قراچه ای، دکتر نواب، دکتر طبری، دکتر شیرخدا، آقای منگولی و دکتر اجلالی هستند. خانم دکتر برزویی، بنده و جناب مسلمی. این پروژه‌ای است که در فروردین‌ماه ما مهمان این سفارت ایران در آذربایجان بودیم و اساتید، مهمان ما بودند که با پروژه آذربایجان بیشتر آشنا شوند دوره هم جمع شدیم و گفت‌وگوهای چند روز متوالی را داشتیم و اینکه درنهایت بعد از چند جلسه صحبت و آشنایی باشد با کشور آذربایجان به این نتیجه رسیدن که با تیم مدرن فعالیت خودشان را ادامه دهند. این نشست ما با سفیر و معاونشان است در سفارت ایران در باکو . اینجا یک نشست است که تمام اساتید حضور دارند و داریم راجع به پیرامون پروژه آذربایجان، سمپوزیوم و دوره‌هایی که قرار است در کشور آذربایجان برگزار شود صحبت می‌کند که با موفقیت و موافقت تک‌تک این عزیزان مواجه شدیم.

دقیقا شب سفارت است که ما میزبان تمام اساتید بودیم و جمع‌بندی نهایی را داشتیم. خیلی از سران و دولتی‌های آذربایجان هم حضور داشتند. در این عکس حضور دکتر اجلالی است که وارد جمع ما شدند و با این سمتی که دارند، پدر پروتز ایران باعث افتخار است که با ایشان همکاری کنیم و جزو تیم مدرن هستند. این سمپوزیوم است . در سمپوزیوم ما از تک‌تک عزیزانی که زحمت کشیدن و وقت گذاشتن و باعث اجرای بهتر این کنگره دندانپزشکی در آذربایجان شدند، قدردانی کردیم. از خانم دکترها حمیدی‌ها خانم دکتر زهرا حمیدی و حمیده حمیدی، دکتر برزویی و دیگر عزیزان که تقدیر شد که درنهایت عکس‌هایی به یادگار انداخته شد و ما از همه اساتید شاید عکسشان الان در این دیوار نباشد ولی می‌توانم بگویم از تک‌تک اساتیدی که نام بردم و جزو گروه مدرن هستند قدردانی به عمل آمد.

گروه مدرن در آذربایجان هم دقیقا یک همچین گروهی را داریم یعنی گروهی که دقیقا در ایران است در آذربایجان هم فعالیت‌های خود را انجام می‌دهند. که گروهی از افرادی هستند که در شعبه مدرن ما در باکو فعالیت خود را انجام می‌دهند. این تصویر قدردانی است که خانم دکتر برزویی از جناب آقای مسلمی انجام دادند در ارتباط با تمامی زحماتی که پشت برگزاری این سمپوزیوم بود، ما توانستیم یک‌گوشه‌ای از آن زحمات را جبران کنیم و بتوانیم یک‌لحظه خوب را برای جناب آقای بابک مسلمی بسازیم .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
بالا